fbpx
Sociální sítě

PARTNEŘI

FANOUŠCI ČESKÉHO HOKEJE

Jsme parta hokejových nadšenců, která se snaží lidem zprostředkovávat informace ze světa hokeje, především se zaměřením na české hokejisty. Lidem na naší stránce se snažíme podávat informace co možná nejoriginálnější a nejzábavnější formou. Naším cílem do budoucna je bavit lidi jako doposud, a pokud to bude možné, získat pro náš tým novinářské akreditace, které by nám zajistily vstup nejen na extraligové stadiony. Snažíme se také podporovat různé charitativní projekty jako je Saves Help. Jsme aktivní i na Instagramu a YouTube.

NHL EXPERT

Našim cílem je propagovat jednak stále nedoceněnou práci analytiků hokejových klubů a jednak Vás informovat o nejnovějších statistikách, směrech, kterými se NHL v moderní době zabývá. V Česku či na Slovensku se bohužel spousta fanoušků stále opírá o staromódní metody, což bychom chtěli odstranit. Ukázat se to zkusíme přímo v praxi, a sice v analýzách jednotlivých hráčů. Zřejmě neočekávejte analýzy na hráče jako Connor McDavid či Erik Karlsson, o nichž každý ví, že patří mezi nejlepší hráče NHL, nýbrž se Vám budeme snažit ukázat hráče, kteří jsou nenápadně dobří a naopak hokejisty, kteří jsou naprosto zbytečně přeceňovaní. Své argumenty budeme pochopitelně dokazovat právě moderními statistikami, o které se opírají i samotní analytici jednotlivých klubů v NHL či v Evropě.

FANOUŠCI RUDÝCH KŘÍDEL

rudakridla.cz – jsme dvojice nadšenců, která se podle svého nejlepšího vědomí a svědomí snaží přinést českým a slovenským fanouškům kvalitní a ověřené informace ze světa detroitských Red Wings. A to jak ze současnosti, tak také z minulosti. Kromě webu nás můžete najít také na Facebooku a Instagramu. Naším cílem je sdružovat fanoušky a vytvořit co možná nejpočetnější fanouškovskou základnu Rudých Křídel na česko-slovenském území.

Instagram