fbpx
Sociální sítě

FOTBAL

Slavia představila nové posily: Přichází Krmenčík a Ousou

(Foto: Profimedia)

Slavia představila nové posily: Přichází Krmenčík a Ousou

Vedení fotbalové Slavie dnes odpoledne představilo na očekávané tiskové konferenci kromě nových dresů také dvě nové hráčské akvizice. Šlo o útočníka Michaela Krmenčíka a obránce Aihama Ousoua.

O prvně jmenovaném Krmenčíkovi se v souvislosti se Slavií hovořilo již delší dobu, ale teprve nyní je vše oficiální a explzeňský útočník bude nově oblékat dres sešívaný. Urostlý útočník, který strávil poslední dvě sezony v zahraničních angažmá bude chtít v pražském celku potvrdit vizitku kanonýra, se kterou do klubu přichází. V české nejvyšší soutěži dokázal nasázet již velmi solidních 55 branek, dalších 13 jich připravil. Zároveň se jedná o velkou konkurenci pro Jana Kuchtu, který v loňském ročníku zastával pozici útočníka číslo jedna. Rozhodně bude zajímavé sledovat, jak se český reprezentant v aktuálně nejlepším českém klubu prosadí.

Druhou posilou Slavie je teprve 21letý švédský obránce Aiham Ousou, který by měl vyřešit především problémy se stopery. Ten působil naposledy ve švédském Göteborgu, kde nastoupil do devíti ligových utkání. Dá se předpokládat, že zde se jedná o posilu s výhledem do budoucna.

Komentáře

Leave a Reply

Instagram

Více z FOTBAL