fbpx
Sociální sítě
Jack Eichel

AKTUALITY

Megatrejd v NHL dohodnut, Eichel míří do města hazardu

Megatrejd v NHL dohodnut, Eichel míří do města hazardu

O budoucnosti hvězdného centra se mluví už pár měsíců. Kandidátů na nového zaměstnavatele amerického hráče bylo hned několik, během posledních několika dní zůstali ve hře podle zámořských novinářů pouze Calgary a Vegas. Buffalo si nakonec pláclo s druhým jmenovaným týmem a dostalo za elitního útočníka zajímavou protihodnotu.

Jack Eichel odehrál poslední utkání v březnu letošního roku, kdy si poranil krk. Od té doby Američan čeká, co bude dál. Hráč dokonce žádal vedení Sabers o operaci, ta mu ale nebyla povolena. Na začátku letošní sezony klub oznámil, že Eichel už není kapitánem amerického klubu, kterým byl tři sezony. Na oficiální rozloučení s klubem se pak čekalo více než měsíc. Nyní se rodák z Massachusetts stěhuje do Vegas a na operační sál by se měl dostat během několika dní. Vedení Vegas vidí celou situaci optimisticky a věří, že se jim hráč vrátí ještě v letošní sezóně.

Do Vegas kromě Eichela míří ještě volba ve třetím kole draftu 2023. Knights obětovali útočníka Alexe Tucha, celkově devatenáctou volbu draftu 2019 Peytona Krebse, volbu v prvním kole draftu 2022 a volbu ve třetím kole draftu 2023.

(foto: espn.com)

Komentáře

Leave a Reply

Instagram

Více z AKTUALITY