fbpx
Sociální sítě

AKTUALITY

Dvacítka v přípravě hravě porazila Frýdek-Místek

foto: ceskyhokej.cz

Dvacítka v přípravě hravě porazila Frýdek-Místek

Český tým do dvaceti let se v pondělí 10. prosince sešel na svém prvním přípravném kempu před domácím juniorským mistrovstvím světa. Na jeho závěr sehrál během tzv. repre-pauzy přátelský zápas s klubem Frýdku-Místku a jasně vyhrál 5:1.

Češi k přípravnému zápasu vstoupili v sestavě: Pařík (31. Bednář) – Štibingr, Mlčák, Klejna, Dajčar, Kukla, Svozil, Lytvynov, Kučeřík – Sedlák, Střondala, Myšák, Brož, Šír, Šik, Mužík, Peterek, Pavel, Řehák, Vitouch a Bambula. Do hry se dostali i další dva brankáři, jež se kempu účastnili, avšak v dresu Frýdku-Místku. Nick Malík s Danielem Dvořákem se obdobně jako duo Bednář-Pařík o porci minut mezi třemi tyčemi podělili rovným dílem.

Tento zápas také trenérskému štábu posloužil jako malá nápověda k zúžení kádru. Po utkání kemp opustili útočníci Jan Bambula, Jaroslav Brož, Michal Gut (kvůli zranění), Radek Mužík, František Řehák, Jonáš Peterek, Zdeněk Sedlák a David Vitouch, obránci Jan Štibingr, Stanislav Svozil s Františkem Klejnou a brankář Daniel Dvořák.

Do hry pak nezasáhla pětice hráčů, jež má své další působení ve výběru U20 už jisté, a to konkrétně: Petr Čajka, Martin Hugo Haš, Karel Klikorka, Martin Lang a Karel Plášek. Další kemp startuje již tuto neděli. První zápas šampionátu sehrají Češi pak o 11 dní později s tradičním rivalem z Ruska.

Komentáře

Leave a Reply

Instagram

Více z AKTUALITY