fbpx
Sociální sítě

AKTUALITY

Tomáš Plekanec bude hrát za Kometu Brno

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

Tomáš Plekanec bude hrát za Kometu Brno

Kometa Brno ohlásila pro nadcházející sezonu vskutku zvučnou posilu. V příští sezoně bude její barvy hájit Tomáš Plekanec. Ten však nepůjde do neznámého prostředí, jelikož za Kometu už nastoupil v loňské sezoně, kdy zde stihl odehrát 16 zápasů.

Právě znalost prostředí byla pro Plekance jeden ze stěžejních argumentů. „V první řadě rozhodl zájem Brna a zájem Komety. V loňské sezoně jsem zde strávil měsíc a věděl jsem tedy, do čeho jdu, jak organizace funguje jaká je kabina“.

Zároveň si je vědom, že tým Komety bude opět jedním s aspirantů na titul. „V Kometě je velká šance hrát o titul, zároveň několik mladých hráčů, kteří jsou kvalitní, rád je budu sledovat a rád bych jim pomohl během sezony v jejich hokejovém růstu“ .

Nadšení z nejnovější akvizice Komety neskrýval ani majitel klubu Libor Zábranský. „Jsem rád, že z nabídek, které Tomáš měl, se rozhodl pro Kometu. Věděl, do čeho jde, už tady byl s námi v uplynulé sezoně. Jen je škoda, že s námi nemohl absolvovat play off, ale to už je pryč a nedá se s tím nic dělat“.

Tomáš Plekanec určitě bude nervózně vyhlížet 11. kolo Tipsport extraligy, kdy Kometa zajíždí na led jeho rodného Kladna.

Komentáře

Leave a Reply

Instagram

Více z AKTUALITY