fbpx
Sociální sítě

AKTUALITY

BEST OF THE WEEK: Jednoruč Colemana či Vránova rána

(Photo by Bruce Bennett/Getty Images)

BEST OF THE WEEK: Jednoruč Colemana či Vránova rána

Vítejte u další pravidelné rubriky, která vám vždy nabídne těch 7 nejzajímavějších momentů z uplynulého týdne NHL. Hned na úvod v našem výběru nechybí několik bezchybných zakončení nebo famózní zákrok v podání Devana Dubnyka.

7. MÍSTO – CONNOR MCDAVID

Vzít si pět minut před koncem puk, projet mezi dvěma beky a neomylně skórovat nad rameno gólmana? Pro hvězdu Edmontonu žádný problém.

6. MÍSTO – JAKUB VRÁNA

Jakub Vrána zahájil sezonu znamenitě, když dokázal skórovat v obou zápasech. Především jeho trefa proti NY Islanders stála za to. Vrána dostal puk do jízdy a krásnou střelou švihem dokázal překonat Varlamova.

5. MÍSTO – BLAKE WHEELER

Tímto povedeným blafákem dokonal Wheeler v nájezdech velký obrat Jets. Ti na ledě Devils prohrávali už 0:4, přesto nakonec i díky této parádě brali 2 body.

4. MÍSTO – AUSTON MATTHEWS

V NHL najdeme jen málo hráčů, kteří se mohou kvalitou své střely rovnat Ovečkinovi, nicméně Auston Matthews opět dokázal, že patří mezi právě tyto borce. V utkání s Columbusem vyslal nechytatelnou ránu, která neomylně skončila za zády bezmocného gólmana Korpisala.

3. MÍSTO – TRAVIS KONECNY

I v pražském utkání byla k vidění parádní trefa. O tu se postaral forvard Philadelphie Travis Konecny. Ten ukázal jak má vypadat učebnicová střela bekhendem.

2. MÍSTO – DEVAN DUBNYK

Hned v prvním zápase se Devan Dubnyk přihlásil do soutěže o zákrok sezony, když dokázal famózně vychytat svého bývalého spoluhráče Granlunda.

1. MÍSTO – BLAKE COLEMAN

Jednoznačně nejlepší gólovou akci má na svědomí útočník NJ Devils – Blake Coleman. Ten si dojel dlouhý pas Subbana a i přesto, že byl pod tlakem obránce Winnipegu, tak dokázal v krkolomné pozici jednoruč zakončit přesně nad brankářovu lapačku.

Komentáře

Leave a Reply

Instagram

Více z AKTUALITY