fbpx
Sociální sítě

AKTUALITY

Góly pro Nečase a Paláta. Polák odvezen do nemocnice

(Foto: nhl.com)

Góly pro Nečase a Paláta. Polák odvezen do nemocnice

Během čtvrtečních zápasů NHL se opět dokázali prosadit i čeští hokejisté. Skórovat dokázal Martin Nečas a Ondřej Palát. První bod v novém ročníku zapsal také mladý obránce NY Rangers, Libor Hájek. To vše bohužel zastínilo nepříjemné zranění obránce Dallasu, Romana Poláka, který byl po nárazu do mantinelu odvezen do nemocnice.

Hned v prvním zápase dostal Martin Nečas příležitost v přesilovkové hře a svou důvěru zužitkoval skvěle. Před bránou dokázal výborně tečovat ránu Hamiltona a zvyšoval tak 2:0 pro „Canes“.

Gólově zahájil sezonu také Ondřej Palát, který se podobně jako Nečas prosadil v rámci přesilové hry. Jeho trefa byla nakonec vítěznou.

Z dalších českých zástupců, kteří v noci nastoupili do zápasů bodoval už pouze Libor Hájek, který asistoval u jedné z branek NY Rangers. Nešťastný náraz do mantinelu potkal obránce Romana Poláka, který musel být následně převezen do nemocnice.

Do hry zasáhla také gólmanská dvojice Rittich – Mrázek. Zatímco Petr Mrázek vychytal jeho Carolině vítězství po nájezdech, tak David Rittich nezabránil porážce Calgary 3:5 na ledě Colorada.

Komentáře

Leave a Reply

Instagram

Více z AKTUALITY